دستگاه لیزر دایود الکس(Alex Diode) 2021

الکس دایود (Alex Diode)

این لیزرهای نیمه‌رسانا بر پایه و عملکرد نوری (طیف نزدیک به مادون‌قرمز) ساخته شده‌اند و عمل خود را به صورت پالسی انجام می‌دهند. كوچكي، قابليت مدولاسيون براي فرکانس‌های بالا و اساس تغییر در میزان جریان اعمال‌شده­ آن، مبنای طول موج‌های مختلف است که در نتیجه برای نیازهای مختلف می‌توان از آن بهره برد. این دستگاه به سیستم خنک‌کننده مجزا مجهـز شده است. وجود این قابلیت، درد و سوختگی روی سطح پوست را کاهش می‌دهد. لیزر الکس دایود با عمق نفوذ بالا و انرژی 120J بـرای هـر تک پالس و جذب بالاتر در کلروفرم ملانین، درون لایه اپیـدرم نفـوذ می‌کند و توسـط ملانین موجود در فولیکول‌های مو جذب می‌شوند.

دستگاه لیزر دایود الکس 2022
دستگاه لیزر دایود الکس
خرید دستگاه لیزر دایود الکس
امکانات دستگاه لیزر دایود الکس
ویژگی ها و مزایای دستگاه لیزر دایود الکس
5/5

چرا خرید دستگاه لیزر دایود الکس؟

بازدهی مناسبی دارد.

تعداد کمتر جلسات لیزر

کمک به روشن شدن پوست

عمق نفوذ بیشتر

تاثیر عالی روی موهای پرپشت و پرتراکم

6 رنگ پوست را تحت پوشش قرار میدهد

برای خرید اقساطی دستگاه لیزر دایود الکس با مشاورین ما در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه لیزر دایود الکس 2022

دستگاه لیزر دایود الکس 2021 دارای قدرت بالای 120J و عمق نفوذ بالایی می باشد که باعث از بین بردن هر چه سریعتر موهای زائد می‌شود.

 • دارای طول موج استاندارد 810 نانومتر
 • مناسب برای اقایان و خانم ها
 • بدون سوختگی

ICE Plus یک فناوری پیشرفته است که به طور مداوم پوست را خنک می کند و درجه حرارت را  در طول درمان کنترل می کند. مراجعان شما می توانند از یک تجربه کاملاً بدون درد ، خنک و راحت در طول جلسه لذت ببرند.

جدول مشخصات لیزر دایود الکس 2021

برای اینکه خصوصیات دستگاه لیزر دایود الکس 2021  را بهتر بشناسید، جدول زیر را برای شما تهیه کردیم. 

 

ردیف

خصوصیات دستگاه لیزر دایود الکس 2021

نقش هر خصوصیت در دستگاه لیزر دایود الکس 2021

1

قدرت دستگاه 120J با عمق نفوذ بالا

اثربخشی و جوابدهی سریع

2

دارای سیستم خنک کننده ICE Plus قدرتمند

تجربه لیزر بدون درد را برای شما به ارمغان می آورد.

3

دارای طول موج 810 نانومتر

مناسب برای پوست های تیره و روشن

4

قابلیت تنظیم نقطه بین ۳ تا ۱۰ میلی متر

کاربری آسان را فراهم می کند.

 

 

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که استفاده از دستگاه لیزر به جهت حذف موهای زائد ممکن است در دراز مدت برای پوست مضر باشد. البته این موضوع در گذشته که از دستگاه‌های غیراستاندارد برای این کار استفاده می‌شده، صدق می‌کرده است اما در حال حاضر و با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌های فوق پیشرفته‌ای به دنیا معرفی شده است که هر کدام از آنها از قابلیت‌های بسیار ظریفی برای پاک‌سازی پوست برخوردارند.

ویژگی‌های اصلی دستگاه لیزر دایود الکس 2022

دستگاه لیزر دایود الکس با هدف رساندن انرژی زیاد و مساوی به سطح پوست طراحی شده است. این نور توسط هند پیس به سطح پوست تابیده شده و سپس به انرژی حرارتی تبدیل می‌شود. انرژی حرارتی سپس توسط ملانین و فولیکول جذب می‌شود. از همین رو به جز پوست و مو هیچ ارگان دیگری درگیر این درمان نخواهد شد. همانگونه که اشاره شد دستگاه لیزر دایود به صورت استاندارد از طول موج 810 نانومتر استفاده می‌کند. این طول موج برای درمان موهایی با رنگ تیره و پوست‌هایی با رنگ روشن بسیار مناسب است.

البته لیزر دایود قدرت درمان پوست‌هایی با رنگ نسبتا تیره را نیز دارد اما بهتر است برای درمان این رنگ پوست حتما با پزشک متخصص مشاوره شود. دستگاه‌های لیزر به صورت کلی از سیستم خنک کننده موضعی استفاده می‌کنند. این سیستم خنک کننده اجازه می‌دهد تا درمان به شکل طبیعی انجام شده و در سمت مقابل آسیبی به سطح پوست وارد نشود. میزان درد در این درمان تا حد بسیار زیادی قابل تحمل است و دستگاه خنک کننده سطح پوست نیز کمک زیادی انجام می‌دهد اما اگر بیمار بخواهد می‌تواند از ژل‌های بی حس کننده نیز استفاده کند. استفاده از ژل تاثیری رو فرآیند درمانی ندارد و می‌تواند میزان درد را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

حال در این مقاله‌ قصد داریم در خصوص یکی از دستگاه‌های بسیار کاربردی برای حذف موهای زائد بدن صحبت کنیم. این دستگاه لیزر، دایود الکس نام دارد که در حال حاضر از محبوب‌ترین دستگاه‌های عمل پاک‌سازی پوست بشمار می‌رود.  قبل از هر چیزی باید عنوان کنیم که استفاده از هر دستگاه لیزر معایب و مزایایی دارد که دستگاه لیزر دایود الکس نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود، با این حال این دستگاه در صدر پر استفاده‌ترین لیرزهای پوست قرار دارد.

طول موج در دستگاه لیزر دایود الکس 2022

برای پاک‌سازی پوست از هر گونه مو زائد باید توجه داشت که وجود طول موج در دستگاه‌ها ضروری به نظر می‌رسد و قابل ستایش است، اگر بگوییم که در دستگاه لیزر دایود الکس، طول موج استاندارد 810 نانومتر وجود دارد که این طول موج بدون کوچکترین خطری برای پوست به بهترین نحو ممکن عمل برداشتن موهای  زائد را انجام می‌دهد و با توجه به اینکه این طول موج سبب جذب آب در پوست می‌شود، بی‌خطر بودن آن نیز برای بدن اثبات شده است.

معرفی انواع مختلف دستگاه لیزر دایود الکس 2022

انواع و اقسام مدل از دستگاه لیزر دایود الکس وجود دارد که هر کدام از آنها دارای ویژگی‌های خاصی هستند که ما در این قسمت سعی کرده‌ایم تا با کیفیت‌ترین آنها را به شما معرفی کنیم. مطمئناً اگر قصد خرید چنین دستگاهی دارید، حداقل بعد از خواندن این قسمت از مقاله تجربیات بسیار خوبی بدست خواهید آورد.

دستگاه لیزر دایود الکس مدل FG 2000D

بهترین ویژگی این مدل از دستگاه لیزر دایود الکس جوان‌سازی و رفع کامل موهای زائد بدن است که بدون کمترین درد و خراشیدگی پوست انجام می‌شود. همچنین تکنولوژی بکار رفته در این دستگاه لیزر، سبب خنک کنندگی پوست در حین کار خواهد شد. قدرت و سرعت این دستگاه نیز بسیار بالا بوده تا جایی که از این دستگاه برای مراکز تخصصی استفاده می‌شود. توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال یک دستگاه حذف موهای زائد هستید که فوق العاده اقتصادی هم باشد، حتماً این دستگاه را بررسی نمایید.

دستگاه لیزر دایود الکس مدل LASERMACH

پر واضح است که اگر دستگاه لیزر دارای طول موج‌های بیشتری باشد، می‌تواند عملکرد بهتری از خود نشان دهد. با این تعریف می‌توان گفت که دستگاه لیزر دایود الکس مدل LASERMACH از سه طول موج برخوردار است که علاوه بر حذف کلی موهای زائد بدن، عملکرد بسیار مناسبی برای بهبود بعضی مشکلات پوستی از خود نشان می‌دهد.

دستگاه لیزر دایود الکس مدل SOPRANO ICE PLATINUM

این دستگاه لیزر برای پوست‌های مختلف استفاده می‌شود که طول موج‌های گوناگون آن نیز یکی از ویژگی‌های بسیار عالی آن به شمار می‌رود. دقت کنید که بعد از اولین استفاده از این دستگاه لیزر، کم شدن موهای زائد بدن را به طور قابل توجه‌ای مشاهده خواهید کرد که شاید در دیگر مدل‌های دستگاه لیزر دایود الکس کمتر چنین چیزی دیده شود.

دستگاه لیزر دایود الکس مدل LAMIS XL

دستگاه لیزر LAMIS XL از بهترین نوع دستگاه لیزر دایود الکس است که استفاده از آن هیچ‌گونه دردی را متوجه مصرف کننده نخواهد کرد. طبیعی است که برداشتن موهای زائد از بدن کمی دردناک باشد، حتی اگر با هر وسیله‌ی دیگری این کار انجام شود؛ فرد مورد نظر درد را احساس خواهد کرد اما این دستگاه با جزئی‌ترین فشار و درد بر روی ناحیه اصلاح شده، کار را به اتمام می‌رساند.

استفاده از دستگاه لیزر دایود الکس چه مزایایی دارد

همانطور که عرض کردیم، استفاده از هر دستگاه پاک‌سازی پوست مزایای خاص خودش را دارد، با این حال اگر قصد تهیه این‌گونه از دستگاه‌ها را دارید، طبیعی است که به تمامی بُعد ماجرا که یکی از آنها مزایای استفاده از آن است، دقت کنید. با این اوصاف، ما در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا باید از دستگاه لیزر دایود الکس استفاده کنید و نتیجه خواهیم گرفت که دور دیگر دستگاه‌های لیزر مو را باید خط قرمز کشید.

 • همانطور که گفتیم طول موج‌ها در دستگاه‌های لیزر بسیار تعیین کننده هستند. در دستگاه لیزر دایود الکس نیز سه طول موج خودنمایی می‌کنند که همین موضوع به نقطه عطف این دستگاه تبدیل شده است.
 • پر واضح است که طول موج‌ها، کمک کننده‌ی از بین بردن موهای زائد هستند و با توجه به اینکه این دستگاه از سه طول موج بهره می‌برد، استفاده از آن برای انواع رنگ پوست (تیره، روشن و دیگر رنگ پوست‌) بسیار مطلوب است.
 • استفاده از این دستگاه با کمترین عارضه برای پوست همراه است. بعضی از دستگاه‌های لیزر، پوست را می‌سوزانند و برخی دیگر به طور کامل عمل حذف موهای زائد را انجام نمی‌دهند که طبیعتاً برای افراد آزاد دهنده خواهد بود.
 • قابلیت شات زدن به صورت رولی از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است که در کمتر دستگاه لیزری مشاهده می‌شود. همچنین استفاده از دو بُرد و توانایی کار کردن هر یک از بردها به صورت مجزا از دیگر مواردی است که دستگاه لیزر دایود الکس را نسبت به سایر دستگاه‌های هم‌گروه متمایز کرده است.
 • استفاده از این دستگاه بدون هیچ نگرانی به جهت آسیب رسیدن به اپیدرم انجام خواهد شد و افراد، می‌توانند با خیال راحت از دستگاه لیزر دایود الکس به جهت پاک‌سازی پوست کمک بگیرند.
 • ناگفته نماند که مدت زمان انجام حذف موهای زائد بدن توسط این دستگاه، بسیار کوتاه‌تر از دستگاه‌های دیگر است و این موضوع به توانایی و سرعت عمل آن بر‌می‌گردد.

همین چند ویژگی برای دستگاه لیزر دایود الکس، منجر شده است که بسیاری از کارشناسان استفاده از این دستگاه را نسبت به دیگر دستگاه‌ها در اولویت قرار دهند. اگر سری به مراکز تخصصی پوست و مو بزنید، مشاهده خواهید کرد که هر از سه دستگاه، دو نوع آن مربوط به دستگاه لیزر دایود الکس است. ضمن اینکه قیمت خرید این وسیله نیز نسبت به دستگاه‌های دیگر بصرفه‌تر است.

آیا استفاده از دستگاه لیزر دایود الکس عوارض دارد؟

طبیعتاً استفاده از هر گونه دستگاه لیزر ممکن است تغییراتی را در پوست ایجاد کند که البته همگی این تغییرات موقتی هستند. با این حال اگر بعد از انجام عمل لیزر، شاهد سوختن پوست یا تغییر در رنگ‌دانه‌های آن بودید باید یک‌سری مراقبت‌ها را انجام دهید که در ادامه به آنها می‌پردازیم. البته قبل از آن توصیه کنیم خانم‌هایی که باردار یا شیرده هستند، حدالامکان برای انجام عمل لیزر تا بعد از فارغ شدن یا شیردهی دست نگه‌ دارند.

قبل از استفاده از دستگاه لیزر دایود الکس چه کنیم؟

موارد زیر را قبل از لیزر پوست انجام دهید تا عوارض ناشی از این عمل کمتر باشد:

 • پوست خود را به هیچ عنوان برنزه نکنید.
 • استفاده از محصولات آرایشی بخصوص ضدآفتاب ممنوع است.
 • قبل از لیزر پوست خود را در برابر اشعه یو وی قرار ندهید.
 • محل مورد نظر برای لیزر را تمیز نگه دارید. حدالامکان چند روز قبل از انجام لیزر اصلاح معمولی کنید.
 • استفاده از لایه‌بردارهای شیمیایی و سایر روش‌های حذف موهای زائد ممنوع است.
 • استفاده از آنتی بیوتیک‌ها را تا بعد از انجام لیزر به تأخیر بیندازید. چرا که این‌گونه قرص‌ها حساسیت به نور را افزایش می‌دهند.
 • تا چند روز مانده به انجام لیزر فعالیت شدید بدنی نداشته باشید.

بعد از استفاده از دستگاه لیزر دایود الکس چه کنیم؟

این اقدامات نیز بعد از انجام لیزر ضروری است:

 • در صورت نیاز به جهت کاهش تورم یا قرمزی پوست می‌توانید از کرم‌های موضعی استفاده کنید.
 • به دفعات آب بنوشید
 • استفاده از لوسیون یا ژل بعد از انجام لیزر بلامانع است. (می‌توانید برای اطمینان با دکتر خود نیز مشورت کنید)
 • استفاده از کمپرس یخ به جهت کاهش درد یا قرمزی محل اصلاح شده توصیه می‌شود.
 • تا یک هفته از هیچ آنتی بیوتیکی استفاده نکنید.
 • به محل لیزر شده دست نکشید.
 • استفاده از کرم‌های پاک کننده جوش مجاز است.

از کجا دستگاه لیزر دایود الکس را تهیه کنیم؟

با توجه به موارد گفته شده در این مقاله شاید بر آن شدید که از دستگاه لیزر دایود الکس استفاده کرده و از مزایای آن بهره ببرید. در وهله‌ی اول باید عرض کنیم که این دستگاه را باید از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید، چرا که عرضه‌ی دستگاه‌های تقلبی در بازار رو به افزایش است.

ما به شما عزیزان استفاده از خدمات تیم تخصصی طاهر تاج مادر را پیشنهاد می‌کنیم. این تیم متخصص با دارا بودن افراد با تجربه و شناخت کافی نسبت به کلیه دستگاه‌های لیزر مو می‌توانند خدمات مناسبی در این زمینه به شما ارائه دهند.

همچنین در نظر بگیرید که شرکت طاهر تاج مادر به غیر از دستگاه لیزر دایود الکس از یک‌سری دستگاه‌های دیگر قدرتمند در این باره رونمایی کرده است که می‌توانید اطلاعات همه آنها را در سایت رسمی این شرکت مشاهده کنید. توصیه می‌کنیم برای مشاهده این اطلاعات و همچنین برقراری تماس با مشاوران این تیم به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.

راه‌های ارتباطی موجود در این سایت می‌تواند بدون کمترین دردسری شما را آماده‌ی یک مشاوره تلفنی کاملاً رایگان در خصوص اطلاعات انواع دستگاه‌های لیزر و همچنین چگونگی خرید آنها کند.

کاربرد لیزر الکس دایود

 1. جوان‌سازی پوست و موزدایی
 2. درمان مؤثر ضایعات مربوط به رنگدانه ­ها
 3. درمان مؤثر ضایعات عروقی

ویژگی های لیزر الکس دایود

 • قدرت ۳۰۰ میلی متری را دریافت می کند و خروجی پایدار را با فرکانس بالا تامین می کند در نتیجه ثبات بالا، طول عمر طولانی و نتیجه درمان عالی دارد
 • پروب ها با ماژول نیمه هادی سرد می شود و می تواند محل مداوا را به طور کامل خنک نگه دارد
 • کاربرد ساده لیزر با استفاده از فیبرهای نوری هوشمند
 • قابلیت تنظیم نقطه بین ۳ تا ۱۰ میلی متر
 • از صدمه رساندن به اپیدرم محافظت می کند

برخی مطالب مرتبط

معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم

معرفی دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

معرفی دستگاه لیزر پلاتینیوم

معرفی دستگاه لیزر دایود الکس

برای خرید اقساطی دستگاه لیزر دایود الکس با مشاورین ما در تماس باشید.

لیزر اندیاگ در سطح انرژی پایین تری نسبت به لیزرهای دایود قرار دارد و از ایمنی بالاتری برخوردار است. اما در عین حال موهای کمتری را در طول هر جلسه از بین می برد. با روی کار آمدن لیزر الکس دایود، هر دو پرتو اندیاگ و دایود در این دستگاه گنجانده شده و قابلیت حذف موهای زائد را دوچندان کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد لیزر الکس دایود می توانید به مقاله مراجعه کنید

بله. لیزر الکساندرایت برای پوست های روشن بسیار مناسب است. شما میتوانید با لیزر الکس دایود تایپ های پوستی روشن و تیره را مورد هدف قرار دهید و به نتیجه گیری مناسبی برسید. برای اطلاع بیشتر از لیزر الکس دایود می توانید به مقاله مراجعه کنید.

طول عمر معمول ماژول های دیود لیزر 25000 تا 50000 ساعت است. اگر به دنبال ویژگی های دیگر دستگاه لیزر دایود الکس هستید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

4/5 - (5 امتیاز)
به بالای صفحه بردن