خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

یکی از مسائل زیبایی که از زمان‌های قدیم وجود داشته و این روز‌ها اهمیت زیادی را به خود اختصاص داده، مو‌های زائد بدن و صورت است. افراد زیادی به خصوص خانم‌ها، با این سؤال که چگونه می‌توان مو‌های زائد را برای همیشه برطرف نمود؟ مواجه خواهند شد و پاسخ نهایی این سؤال را در لیزر مو‌های زائد خواهند یافت. روش‌های قدیمی برای از بین بردن مو‌های زائد در بدن و صورت هم دردناک هستند و هم اینکه عوارض متعددی را در پوست شما ایجاد خواهند کرد. از همه بدتر، هیچ کدام از روش‌های قدیمی نمی‌توانند به صورت قطعی و برای همیشه شما را از مو‌های زائدتان ر‌هایی دهند و باید دائماً تکرار شوند.

چرا خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

این دستگاه ویژگی‌های منحصربفردی دارد که باعث شده به انتخاب اول بسیاری از مراکز زیبایی تبدیل شود. با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم برای مرکز زیبایی خود، می‌توانید رضایت مراجعه‌کنندگان را هرچه بیشتر کسب نمایید. اولین ویژگی در این دستگاه این است که می‌تواند کاملاً سریع و با کمترین درد، مو‌های زائد افراد را در نواحی مختلف از بین برده و امنیت بالایی داشته باشد. با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم و استفاده از آن، می‌توانید مدت زمان جلسات مراجعه‌کنندگان را کاهش داده و بخاطر قدرت بالایی که دارد، تعداد جلسات کمتری را برای آن‌ها اختصاص دهید. استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا نظیر تابش همزمان ۳ پرتو با قدرت بالا در این دستگاه، باعث شده است که قدرت عمل بالاتری نسبت به سایر دستگاه‌های مشابه داشته باشد و عملکرد مناسب‌تری را برای شما و نیز مراجعه‌کنندگان فراهم نماید.

آیا قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم واقعا مقرون به صرفه است؟

بله! اگر کارکرد منحصربفرد و فوق‌العاده این دستگاه را بدانید متوجه خواهید شد که چقدر می‌تواند برای مرکز زیبایی شما مقرون به صرفه باشد. استفاده از این دستگاه می‌تواند یکی از بهترین و قطعی‌ترین راه‌ها برای حذف مو‌های زائد صورت و بدن باشد. از طرفی، به دلیل آنکه این دستگاه دو عدد هندپیس دارد طول عمر بیشتری داشته و برای شما ماندگارتر خواهد بود. هزینه تعمیرات و نگهداری آن بسیار اندک بوده و خرج زیادی را برایتان ایجاد نمی‌کند.

نکاتی که باید برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم به آن‌ها توجه کنید

مزایای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم به یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها مجهز گشته است که در نتیجه آن می‌تواند ۳ طول موج با قدرت بالا را به پوست تابانیده و تا اعماق فولیکول مو نفوذ کند. همین موضوع می‌تواند تأییدی بر قطعی بودن و غیرقابل بازگشت بودن حذف موهای زائد با این دستگاه باشد.
دستگاه لیزر تیتانیوم بدون ایجاد هرگونه عارضه پوستی، می‌تواند مو‌های زائد صورت و بدن افراد را از بین برده و از این نظر ایمنی بالایی را ایجاد کند. از طرفی، به دلیل آنکه سری‌های قابل استفاده در این دستگاه یکبار مصرف هستند، بهداشت بالایی داشته و از انتقال آلودگی و عفونت جلوگیری می‌کنند.
سیستم خنک‌کننده‌ای که در دستگاه لیزر تیتانیوم استفاده شده است بسیار قوی و از نوع Ice Plus بوده و می‌تواند هنگام لیزر خنکی بیشتر و در نتیجه درد کمتری را ایجاد نماید. همین مسأله باعث شده است که افراد علاقه زیادی به انجام لیزر با این دستگاه داشته باشند.
وجود اپلیکاتور‌هایی با سطح تابش وسیع می‌تواند فرایند لیزر را سریع‌تر نموده و تعداد شات‌های مورد نیاز برای یک منطقه را کاهش دهد.
وجود دو عدد هندپیس و سادگی کار با دستگاه، باعث می‌شود طول عمر آن بسیار بیشتر شود و در نتیجه، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم برای شما مناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تر باشد.
عوامل مؤثر در قیمت خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

عوامل مؤثر در قیمت خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

ورژن ساخت

اولین عاملی که در تعیین قیمت خرید دستگاه لیزر تیتانیوم مؤثر است، سال ساخت و ورژن تولید آن خواهد بود. هرچه ورژن آن بالاتر بوده و سال ساختش جدیدتر باشد، قیمت هم قطعاً بالاتر می‌رود.

نو یا دست دوم

برخی از مراکز زیبایی برای کاهش هزینه‌های خود سعی می‌کنند دستگاه‌های لیزر دست دوم را خریداری کنند. این دستگاه‌ها با وجود قیمت کمتر نسبت به دستگاه‌های نو، کارکرد مناسبی دارند ولی طول عمر آن‌ها به دلیل کارکردی که داشته‌اند کمتر خواهد بود.

قابلیت‌ها و قدرت دستگاه

هرچه قدرت دستگاه و قابلیت‌های دستگاه لیزر بیشتر بوده و برای انواع پوست مناسب‌تر باشد، هزینه خرید آن هم بالاتر می‌رود.

بررسی کامل جزئیات دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر دنیا

این روزها لیزر موهای زائد به عنوان یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین راهکارهای رسیدن به زیبایی بیشتر شناخته می‌شود. راهی که با روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی صورت می‌گیرد و روزبه‌روز روش‌های بیشتری به منظور بهبود آن ارائه می‌شود.

با پیشرفت صنعت لیزر موهای زائد، دستگاه‌های جدیدی وارد این صنعت شده است. دستگاه‌هایی که هرکدام ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند و می‌توانند نیازهای دسته‌ای از افراد را تأمین کنند. در بین تمامی دستگاه‌های مختلف موجود برای لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر تیتانیوم به عنوان یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین این دستگاه‌ها شناخته می‌شود. دستگاهی که با گستردگی پوشش دهی افراد مختلف توانسته است تا مزیت جدیدی را به این صنعت عرضه کند. برای خرید و استفاده از این دستگاه ، داشتن اطلاعات به‌روز می‌تواند کمک‌کننده باشد. در این مقاله و در ادامه با بیان اصلی‌ترین مشخصات این دستگاه، به دنبال یک معرفی کامل و جامع از آن هستیم. معرفی که بتواند نیاز به تمامی اطلاعات مختلف را برای خرید این دستگاه یا استفاده به عنوان مراجعه کننده تأمین کرده و در نهایت نیز شما را به خواسته خود برساند.

از چیستی تا چگونگی عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم به عنوان جدیدترین دستگاه لیزر

 دستگاه‌های لیزر تیتانیوم به عنوان یکی از بهترین انواع دستگاه لیزر شناخته می‌شوند که ویژگی‌های خاص خود را دارند. این دستگاه‌های لیزر که امروزه مدل 2022 آن‌ها نیز به بازار آمده است، مزایای خاص خود را برای استفاده کاربران به جا می‌گذارند. با استفاده از این دستگاه، می‌توان به صورت همزمان از سه طول موج مختلف لیزر به نام‌های الکس، دایود و اندیاگ استفاده کرد که هرکدام به منظور کاهش برخی از موهای زائد کاربرد دارند و نتیجه مثبتی را به ارمغان می‌آورند.

این دستگاه به منظور کاهش میزان سوختگی و آسیب‌دیدگی پوستی، تکنولوژی خاصی به عنوان تکنولوژی خنک کننده پوست را در سیستم خود استفاده کرده است که در هر مدل، بهتر از مدل قبلی نیاز به خنک کنندگی را در پوست تأمین کند. به این وسیله دستگاه لیزر تیتانیوم توانایی آن را دارد که نسبت به دیگر دستگاه‌های مشابه درد کمتری را نیز برای افراد به دنبال داشته باشد. تمامی این موارد، به عنوان چگونگی عملکرد و کارکرد دستگاه لیزر تیتانیوم شناخته می‌شوند. مواردی که هرکدام می‌تواند یک مزیت برای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم شناخته شود

استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای از بین بردن موهای زائد
استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای از بین بردن موهای زائد

مهم‌ترین تکنولوژی‌های به کار رفته در دستگاه لیزر تیتانیوم به منظور کاهش موی زائد

زمانی که به سراغ معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم می‌رویم، لازم است تا به تکنولوژی‌های به کار رفته در این دستگاه نیز توجه لازم را داشته باشید. تکنولوژی‌های به کار رفته در هر محصول، خود به تنهایی می‌تواند موجب به وجود آمدن ویژگی‌ها و مزایای اصلی آن محصول شود. این موضوع درباره دستگاه لیزر تیتانیوم نیز صادق است. از همین رو در این بخش به سراغ اصلی‌ترین تکنولوژی‌های به کار رفته در دستگاه لیزر تیتانیوم رفته‌ایم تا با شناخت نسبت به آن‌ها بتوانید استفاده بهتری را از این دستگاه داشته باشید.

1.    طول موج‌های مختلف لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم با استفاده از سه طول موج مختلف، قابلیت این را دارد که به راحتی انواع و اقسام موهای مختلف بدن را از بین ببرد. با استفاده از طول موج‌های سه گانه این دستگاه، قابلیت استفاده از دستگاه بر روی انواع پوست‌ها با رنگدانه‌های مختلف وجود دارد. به این ترتیب می‌توان دستگاه لیزر تیتانیوم را به عنوان یکی از دستگاه‌های مناسب برای تمامی انواع پوست و انواع مو دانست که قابلیت تنظیم و استفاده را برای هر نوع پوست و مویی به راحتی دارد. به وسیله این دستگاه، هیچگونه محدودیت و مشکلی برای لیزر موهای زائد نخواهید داشت و می‌توانید انواع موهای مختلف را به این وسیله از بین ببرید.

2.    استفاده از فناوری خنک کننده لیزر تیتانیوم

دومین فناوری و تکنولوژی مهم به کار رفته در دستگاه لیزر تیتانیوم را می‌توان استفاده از فناوری خنک کننده در این دستگاه دانست. با استفاده از فناوری خنک کننده در این دستگاه، احتمال آسیب‌دیدگی پوستی و سوختگی به وسیله لیزر موهای زائد تا میزان بسیاری کاهش پیدا می‌کند. ضمن اینکه این عامل می‌تواند سبب شود تا میزان درد برای مراجعه کننده در حین لیزر بسیار کاهش پیدا کند و از بروز هرگونه مشکلی در این راستا جلوگیری به عمل آید.

بهترین تکنولوژی‌های استفاده شده در دستگاه لیزر تیتانیوم
بهترین تکنولوژی‌های استفاده شده در دستگاه لیزر تیتانیوم

3.    استفاده از سری یک‌بار مصرف لیزر

یکی از مهم‌ترین موضوعات در حین استفاده از هر نوع دستگاه لیزر، رعایت بهداشت در این زمان است. رعایت بهداشت در زمان استفاده از دستگاه لیزر، در برخی موارد با استفاده از پوشانندگی با پلاستیک انجام می‌شود. با این حال، دستگاه‌هایی که دارای سر جدا برای استفاده هر فرد هستند، گزینه‌های بهتری لقب گرفته‌اند. دستگاه لیزر تیتانیوم به عنوان یکی از دستگاه‌های لیزر استفاده کننده از سری یک‌بار مصرف توانایی آن را دارد که بهداشت را به بهترین شکل ممکن برای مراجعه کننده به وجود آورد. موضوعی که از بروز هرگونه بیماری جلوگیری کرده و تضمین سلامتی فرد مراجعه کننده را به دنبال خواهد داشت.

4.    در برگرفتن محدوده وسیع در هر شات

از دیگر فناوری‌های مهم به منظور بهبود استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم، به کارگیری فناوری وسعت بسیار در این دستگاه است. به وسیله این دستگاه، در هر شات محدوده وسیعی در بر گرفته می‌شود. موضوعی که می‌تواند موجب افزایش سرعت لیزر به وسیله دستگاه شده و راحتی را برای اپراتور لیزر و مراجعه کننده به همراه داشته باشد.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم به عنوان یک دستگاه لیزر محبوب

استفاده از هر دستگاه لیزر، دارای مزایای خاص خود است. دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 نیز از این قاعده مستثنی نیست و مزایای خاص خود را دارد. در ادامه به ده مورد از اصلی‌ترین مزایای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم اشاره خواهیم کرد. این مزایای مهم و کاربردی عبارت است از:

  1. قابلیت جذب بالای امواج نفوذ کرده توسط رنگدانه‌های پوستی
  2. درمان مؤثر ضایعات عروقی و ضایعات مرتبط با رنگ‌دانه‌ها
  3. جوان‌سازی پوست به وسیله افزایش سرعت کلاژن سازی در آن
  4. امکان استفاده از دستگاه برای هر نوع رنگ پوست و هر نوع مو
  5. کاهش احتمال آسیب‌دیدگی به وسیله استفاده از فناوری خنک کننده
  6. از بین بردن موهای زائد در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بیشترین شات
  7. کاهش میزان درد تحمل شده در حین لیزر موهای زائد به وسیله دستگاه
  8. خنک نگه‌داشتن سطح پوست در حین استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد
  9. استفاده از نفوذ و جذب بالای امواج در ملانین مو به منظور از بین بردن دائمی ریشه
  10. ارزان‌قیمت بودن این دستگاه نسبت به بسیاری از دستگاه‌های مشابه مانند ماکروچنل
مزایای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم
مزایای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

تفاوت‌های اصلی دستگاه لیزر تیتانیوم با دیگر دستگاه‌های لیزر مشابه آن

اصلی‌ترین و مهم‌ترین تفاوت بین دستگاه لیزر تیتانیوم با دیگر دستگاه‌های لیزر، در استفاده از طول موج‌های مختلفی است که در این دستگاه وجود دارد. در زمانی که این دستگاه قابلیت استفاده از سه طول موج مختلف الکساندرایت، دایود و اندیاگ را دارد، دیگر دستگاه‌ها برای هر موی زائدی مناسب نیستند. از همین رو با خرید این دستگاه به یک‌باره می‌توانید مخاطبان بسیاری را از شر موهای زائد خود خلاص کنید.

علاوه بر این، داشتن این سه طول موج در دستگاه سبب می‌شود تا از انواع رنگ پوست روشن و سفید تا انواع مختلف پوست‌های تیره و برنزه بتوانند به این وسیله از شر موهای زائد خود خلاص شوند. از همین رو اگر به دنبال خرید دستگاه لیزر هستید، لازم است بدانید که با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 می‌توانید با یک‌بار هزینه کردن، از چند دستگاه مختلف بهره ببرید و به سادگی صاحب دستگاهی مناسب برای انواع رنگ پوست‌های مختلف و موهای زائد متفاوت از بور تا مشکی و زبر شوید.

مخاطبان استفاده کننده از مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم در تمامی دنیا

زمانی که به دنبال استفاده از دستگاه لیزر هستید، یکی از مهم‌ترین نکات، توجه داشتن به تناسب آن دستگاه با نوع رنگ پوست بدن و موهای زائد شما است. همان‌طور که تا به اینجا خواندید، به وسیله دستگاه لیزر تیتانیوم می‌توانید انواع موهای زائد مختلف را بر روی سطوح پوستی با رنگدانه‌های متفاوت از بین ببرید. از همین رو می‌توان استفاده از این دستگاه را برای هر فردی مناسب دانست و مخاطبان استفاده کننده آن را تمامی افراد مشتاق برای از بین بردن موهای زائد خود، در هر بخشی از بدن دانست. موضوعی که به عنوان یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این دستگاه لیزر و عاملی مهم برای کاهش هزینه تمام شده خرید دستگاه لیزر شناخته می‌شود.

از بین بردن انواع موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم
از بین بردن انواع موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم

کشورهای سازنده بهترین دستگاه لیزر تیتانیوم در تمامی دنیا

در زمان شناخت هر محصولی، لازم است تا نسبت به کشور سازنده آن نیز اطلاعاتی را داشته باشید. در این بخش به سراغ این رفتیم تا کشورهای سازنده این دستگاه را بشناسیم. به عنوان اصلی‌ترین کشور تولید کننده دستگاه لیزر تیتانیوم، می‌توان به کشور آمریکا اشاره کرد. این کشور که برندهای مشهوری را در این زمینه به تولید می‌رساند، در دیگر کشورها نیز محصولات خود را توزیع کرده است. در کنار کشور آمریکا، کشور چین نیز با دریافت اجازه نمایندگی از برندهای این کشور در حال ساخت و تولید دستگاه لیزر تیتانیوم است.

برند آلما، برند تولید شده دستگاه لیزر تیتانیوم در آمریکا بوده که این روزها در چین نیز به تولید و عرضه انبوه می‌رسد. علاوه بر ای دو کشور، این برند در کشورهای دیگری مانند اسرائیل، هنگ‌کنگ، استرالیا، آلمان، هلند و هند نیز دفاتر مشخصی را دارد.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم از معتبرترین فروشگاه‌ها در نقاط مختلف دنیا

اگر به دنبال خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 هستید، لازم است تا پیش از خرید به نکات مهمی در این راستا توجه داشته باشید. از آنجایی که این محصول، محصولی گران قیمت است، پیش از خرید لازم است تا مراکز معتبر را برای خرید آن انتخاب کنید. مراکزی معتبر که با ارائه ضمانت نامه 10 ساله بتوانند از خدمات پس از فروش شما را مطمئن سازند. به این وسیله هزینه‌های شما در ادامه کاهش پیدا خواهد کرد و با اطمینان بیشتری می‌توانید به سراغ استفاده از دستگاه بروید. موضوعی که در استفاده از انواع دستگاه لیزر دارای اهمیت است.

ضمناً علاوه بر این موضوع، باید توجه داشته باشید که دستگاه‌های پزشکی، برای ورود به کشور نیازمند گواهینامه معتبر داخلی و بین‌المللی هستند. به همین دلیل خرید و استفاده از یک دستگاه لیزر از مراکز معتبر و به نام می‌تواند مهم تلقی شود. پس اگر به دنبال خرید این دستگاه هستید، علاوه بر توجه به ضمانت نامه محصول، نسبت به اخذ مجوزهای علوم پزشکی توسط مرکز خریدوفروش این دستگاه‌ها نیز اطمینان حاصل کنید تا بتوانید استفاده خوبی را از دستگاه خود داشته باشید.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم از مراکز معتبر
خرید دستگاه لیزر تیتانیوم از مراکز معتبر

قیمت ارائه شده برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم در دنیا و ایران

حال اگر به فکر خرید دستگاه لیزر تیتانیوم هستید، لازم است بدانید که این دستگاه قیمت مشخصی ندارد. در واقع این محصول نیز مانند هر محصول وارداتی دیگری، قیمتی متناسب با ارز دارد و با بالا و پایین شدن قیمت ارز، می‌تواند تغییراتی را در قیمت خود مشاهده کند. از همین رو نمی‌توان قیمت مشخص و دقیقی را برای این محصول در بازار بیان کرد.

ضمن اینکه با گذر زمان و حضور دستگاه‌های جدید در بازار، از قیمت دستگاه‌های قبلی کاسته می‌شود و قیمت کمتری را نیز در بازار دارند. به همین دلیل زمان و تاریخ خرید دستگاه از اهمیت بسیاری برای تعیین قیمت تمام شده دستگاه لیزر تیتانیوم برخوردار است و می‌تواند بر روی این قیمت، تأثیر مستقیمی را داشته باشد.

آخرین نکات به جا مانده درباره معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم

اگر به دنبال لیزر موهای زائد بدن خود بوده باشید، حتماً به خوبی می‌توانید که برای انجام لیزر موهای زائد، دستگاه‌های لیزر متنوع و بسیاری در بازار وجود دارد. در این بخش به سراغ یکی از بهترین و محبوب‌ترین انواع دستگاه لیزر موهای زائد رفتیم و درباره آن اطلاعات کاملی را در اختیار شما گذاشتیم. معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 موضوع اصلی بود که در این مقاله به آن پرداختیم و از چیستی و چگونگی عملکرد این دستگاه تا مزایا و افراد استفاده از آن را مورد بررسی قرار دادیم. در نهایت نیز به سراغ خرید این دستگاه و قیمت‌های ارائه شده برای آن رفتیم تا نکاتی را در خصوص خرید این دستگاه نیز به اشتراک بگذاریم. امید است خواندن این نکات به شما کمک کند تا به نتیجه مناسبی برای خرید و استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برسید و در نهایت بتوانید نتیجه خوبی را از استفاده خود به ارمغان آورید.

ظاهری از دستگاه لیزر تیتانیوم
ظاهری از دستگاه لیزر تیتانیوم

اگر بخواهیم پیشرفت‌های اخیر صنعت زیبایی را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم به یکی از پرطرفدارترین آنها؛ یعنی لیزر مو‌های زائد اشاره کنیم. مو‌های زائد همیشه به عنوان یکی از بزرگترین معضلات شناخته شده‌اند. این مو‌ها علاوه بر آنکه ظاهر زیبایی ندارند، می‌توانند باعث آلودگی پوست و ایجاد جوش‌های چرکی در آن بشوند.

لذا از بین بردن و حذف مو‌های زائد یکی از مهمترین اقداماتی است که افراد در تلاش هستند آن را انجام دهند.

بدون شک، لیزر تنها راه قطعی و نهایی برای از بین بردن مو‌های زائد شما است که با کمترین آسیب، می‌تواند شما را برای همیشه راحت کند.

از زمانی که روش لیزر ابداع شد تا به امروز، دستگاه‌های مختلفی با بررسی‌های علمی تولید شدند و به بازار عرضه گشتند. اساس کار همه این دستگاه‌ها به صورت کلی به یک شکل است؛ اما برخی جزئیات در آن‌ها تفاوت دارند و همین موضوع باعث ایجاد مدل‌های مختلف در آن‌ها شده است.

یک مدل از دستگاه‌های لیزر مو‌های زائد، دستگاه لیزر تیتانیوم است. این دستگاه دارای ویژگی‌هایی است که توانسته مورد توجه مراکز لیزر و زیبایی قرار بگیرد.

در ادامه این مطلب قصد داریم مطالبی را درباره خرید دستگاه لیزر تیتانیوم در اختیار شما قرار دهیم. اگر مرکز زیبایی و لیزر دارید و یا در حال تحقیق درباره این دستگاه هستید، آنچه در مقابل شماست را از دست ندهید.

قبل از خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، آن را بشناسیم

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از محصولات مرتبط با مراکز زیبایی بوده که به منظور لیزر مو‌های زائد به کار می‌رود و اتفاقاً طرفداران زیادی را هم به خود اختصاص داده است. این دستگاه دارای مدل‌های گوناگون است که آخرین ورژن آن در سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه شد.

تولید‌کننده اصلی این دستگاه، شرکتی در کشور آمریکا است که محصولاتی کاملاً ایمن و بهداشتی تولید نموده و توانسته تأییدیه‌های گوناگون از مراکز معتبر بهداشتی جهان را برای این دستگاه کسب نماید.

شاید قصد خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را داشته باشید! اما ما قصد داریم شما را قبل از آن با عملکرد و ویژگی‌های منحصربفرد این دستگاه آشنا کنیم تا کاملاً شگفت‌زده شوید.

قبل از خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، آن را بشناسیم

دستگاه لیزر تیتانیوم چگونه کار می‌کند؟

۳ پرتو با طول موج‌های بالا و متفاوت در این دستگاه به کار رفته‌اند و با استفاده از تکنولوژی سه بعدی بر سطح پوست افراد ارسال می‌شوند.

هندپیس‌های استفاده شده در این دستگاه بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده‌اند و می‌توانند هر یک از امواج و یا ترکیبی از آن‌ها را به صورت همزمان به پوست افراد منتقل کنند. این هندپیس‌ها در ابعاد ۴ سانتی‌متر مربع طراحی شده‌اند و بر همین اساس می‌توانند سطح وسیع‌تری از پوست را در فرایند لیزر پوشش دهند.

۳ طول موج مختلف در این دستگاه به کار رفته‌اند که هر یک دارای ویژگی‌های خاص خود بوده و برای نوعی از پوست مناسب هستند. نتیجه استفاده از طول موج‌های مختلف در این دستگاه، ایجاد محصولی مناسب برای تایپ‌های متفاوت پوستی بوده که می‌تواند برای همه مراکز زیبایی محصولی کاربردی باشد.

انواع طول موج قابل استفاده در دستگاه لیزر تیتانیوم

الکساندرایت: طول موج ۷۵۵ نانومتری الکس می‌تواند با قدرت نفوذ بالایی که دارد به اعماق پوست نفوذ کرده و بیشتر مو‌های زائد در پوست‌های روشن را از بین ببرد.

دایود: دایود با قدرت ۸۱۰ نانومتر می‌تواند نفوذ بیشتری به لایه‌های پوست داشته و برای از بین بردن مو‌های زائد در پوست‌های تیره مناسب‌تر باشد.

ان دی یاگ: طول موج ۱۰۶۴ نانومتری ان دی یاگ، می‌تواند به سرعت خود را به عمیق‌ترین بخش‌های پوست و مو رسانده و فولیکول‌های مو را مستقیماً تحت تأثیر قرار دهد. سرعت بالای نفوذ این طول موج به بخش‌های پایین‌تر پوست، می‌تواند سوختگی‌ها و کبودی‌های ناشی از لیزر را کاهش داده و این دستگاه را به یکی از ایمن‌ترین محصولات تبدیل نماید.

ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم

بدون درد: یکی از مزیت‌های خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، ایجاد تجربه لیزری بدون درد برای مراجعه‌کنندگان است. در این دستگاه، سیستم خنک‌کننده‌ی قوی آیس پلاس (Ice Plus) به کار رفته که می‌تواند درد و سوختگی ناشی از گرمای لیزر را کاهش داده و حس خوبی را برای افراد تحت درمان ایجاد نماید.

استفاده از بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا: وجود تکنولوژی تابش سه بعدی امواج در این دستگاه باعث شده است که تأثیر مناسب‌تری در پوست و فولیکول موی افراد ایجاد کرده و به این ترتیب نتیجه‌ای قطعی‌تر در رفع مو‌های زائد آن‌ها ایجاد نماید.

ماندگاری و مقاومت بالا: یکی دیگر از ویژگی‌های این دستگاه که به عنوان مزیتی مهم محسوب می‌شود، ماندگاری و مقاومت بالای آن است که به سبب وجود بیش از یک عدد هندپیس در آن تأمین می‌شود. در بیشتر دستگاه‌های لیزر تنها یک عدد هندپیس وجود دارد. در نتیجه همین موضوع، احتمال خرابی چنین دستگاه‌هایی بیشتر خواهد شد. اما در دستگاه لیزر تیتانیوم دو عدد هندپیس طراحی شده و بر همین اساس، ماندگاری محصول بیشتر خواهد بود.

روشی قطعی برای حذف مو‌های زائد: استفاده همزمان از سه پرتو با طول موج‌های متفاوت، این دستگاه را به محصولی منحصربفرد تبدیل کرده و باعث ایجاد نتایج قطعی در آن شده است.

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، شاهد رضایت بیشتر مراجعه‌کنندگان از نتایج قطعی در لیزر مو‌های زائدشان خواهید بود.

قابل استفاده در همه تایپ‌های پوستی: هر یک از امواجی که در دستگاه لیزر تیتانیوم به کار رفته‌اند، قابلیت اثرگذاری بر مو‌های موجود در انواع مختلف پوست را داشته و می‌توانند در کنار هم، دستگاهی مناسب برای همه تایپ‌های پوستی را ایجاد نمایند.

با توجه با اینکه مراجعین به مرکز لیزر شما انواع مختلف پوست را داشته و حتی جنسیت‌های مختلفی دارند، خرید دستگاه لیزر تیتانیوم می‌تواند برای شما کاملاً کاربردی باشد.

مزایای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم نسبت به سایر دستگاه‌ها

استفاده از تکنولوژی سه بعدی تابش امواج

بزرگترین مزیتی که خرید دستگاه لیزر تیتانیوم نسبت به سایر دستگاه‌ها دارد، وجود قابلیت تابش سه طول موج مختلف به صورت سه بعدی و ایجاد تأثیر بیشتر در فولیکول مو است.

با وجود این قابلیت، در عین اینکه نفوذ پرتو‌ها به عمیق‌ترین نواحی پوست به سرعت انجام خواهد شد؛ کمترین آسیب به لایه‌های پوست وارد شده و عوارض بسیار کمتری را برای فرد ایجاد می‌نماید.

ایمنی بالا و بهداشتی بودن

از دیگر مزیت‌های خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، می‌توانیم به امنیت بالای آن و احتمال کمتر بروز عوارض اشاره داشته باشیم. این مسأله برای مراجعه‌کنندگان بسیار اهمیت دارد و از این رو خرید این دستگاه می‌تواند رضایت بیشتر آن‌ها را در پی داشته باشد.

سری‌های قابل تعویض دستگاه از انتقال آلودگی و عفونت بین افراد جلوگیری کرده و آن را به محصولی بهداشتی تبدیل نموده است.

مقرون به صرفه بودن

همانطور که قبل‌تر هم گفتیم، تعداد هندپیس‌های طراحی شده برای این محصول بیش از یک عدد بوده و همین مسأله باعث افزایش ماندگاری آن شده است. پس اگر به دنبال محصولی ماندگار و مقرون به صرفه هستید که هزینه‌های کمی را به شما تحمیل کند، ما به شما خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را پیشنهاد می‌کنیم.

سرعت بالاتر

اپلیکاتور‌های دستگاه لیزر تیتانیوم با سطحی وسیع و حدود ۴ سانتی‌متر مربع طراحی شده‌اند. با وجود این سطح گسترده، سرعت انجام لیزر افزایش یافته و مدت زمان جلسات کمتر می‌شود.

توجه داشته باشید که این سرعت بالا در انجام فرایند لیزر نمی‌تواند دلیلی بر ایجاد آسیب در پوست شما باشد. این دستگاه کاملاً بی‌خطر بوده و می‌تواند بدون هیچ آسیبی شما را از مو‌های زائدتان ر‌هایی بخشد.

برای اینکه بتوانید دستگاهی مناسب برای مرکز لیزر و زیبایی خود خریداری کنید، لازم است به برخی نکات توجهی ویژه داشته باشید. در ادامه قصد داریم این نکات را برای شما بیان کنیم.

ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم

برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

توجه به کشور سازنده و خرید مدل اصلی دستگاه

اولین و ضروری‌ترین نکته‌ای که در هنگام خرید دستگاه لیزر تیتانیوم باید به آن توجه کنید، اطمینان از اصل بودن آن است. دستگاه اصلی، ساخته شده توسط یکی از شرکت‌های آمریکایی است که طراحی آن کاملاً اصولی بوده و دارای تأییدیه از مراکز بهداشتی مختلف در جهان است. برخی از کشور‌ها می‌توانند تحت لیسانس همین شرکت آمریکایی محصول را تولید کرده و عرضه نمایند؛ اما برخی از شرکت‌ها بدون رعایت اصول و قوانین بهداشتی، دستگاهی را تولید کرده و عرضه می‌نمایند. این دستگاه‌ها تقلبی محسوب شده و نمی‌توانند مورد تأیید باشند. پس از خرید این دستگاه‌ها خودداری نمایید.

بررسی ورژن و سال ساخت دستگاه

قبل از خرید دستگاه لیزر تیتانیوم و هر دستگاه دیگری، لازم است در ابتدا درباره ورژن‌های مختلف آن تحقیق کرده و از جدیدترین مدل آن اطلاع یابید.

جدیدترین ورژن دستگاه لیزر تیتانیوم، مدل ۲۰۲۲ است که در صورت تمایل می‌توانید آن را خریداری نمایید.

کنترل گارانتی و خدمات پس از فروش

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مسائلی که در خرید محصولات مختلف باید به آن توجه داشته باشید، گارانتی و خدمات پس از فروش است. در صورتی که دستگاه شما ایرادی داشته باشد، می‌توانید تا مدت زمان مشخص که در گارانتی مشخص شده و معمولاً یکساله است، نسبت به برطرف نمودن آن اقدام کرده و یا حتی دستگاه را تعویض نمایید.

اگر هم پس از گذشت مدت زمانِ گارانتی دستگاه شما دچار خرابی شود، می‌توانید به سادگی از طریق خدمات پس از فروش دستگاه را تعمیر کرده و از سلامت نهایی آن مطمئن شوید.

پس قبل از خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، حتماً به این موضوع توجه کرده و دستگاهی را خریداری کنید که گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی را دارد.

بررسی قیمت‌ها

برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، می‌توانید به فروشگاه‌های حضوری و آنلاین زیادی سر بزنید. در هر یک از این فروشگاه‌ها، با قیمت‌های متفاوتی از محصولات مواجه خواهید شد. شاید تفاوت قیمت‌ها چندان زیاد نباشند؛ اما بهتر است قبل از اینکه خرید قطعی و نهایی خود را انجام دهید، قیمت‌های مختلف را بررسی کرده و در نهایت مناسب‌ترین آن‌ها را خریداری نمایید.

خرید دستگاه‌های دست دوم

یکی از روش‌های کاهش هزینه‌های خرید، انتخاب و خریداری دستگاه‌های دست دوم و کار کرده است. این محصولات به دلیل اینکه مدت زمانی فعالیت داشته‌اند قیمت کمتری هم خواهند داشت. توجه کنید که دستگاه‌های دست دوم خراب نیستند و کارکرد مناسبی را به شما ارائه خواهند داد. البته بررسی سلامت کارکرد این دستگاه‌ها هنگام خریداری آن‌ها ضروری خواهد بود.

کنترل عملکرد دستگاه و اطمینان از سالم بودن آن

وقتی انتخاب خود را انجام دادید، فرایند خرید را تمام کردید و قرار است محصول نهایی را تحویل بگیرید، از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید. این موضوع اهمیت زیادی دارد؛ چرا که وجود یک خرابی کوچک و سطحی در دستگاه می‌تواند در آینده باعث خرابی‌های مکرر دستگاه شما شده و هزینه‌های تعمیرات زیادی را به شما تحمیل نماید.

کلام آخر…

استفاده از لیزر برای مو‌های زائد، یک روش قطعی برای از بین بردن آن‌ها محسوب می‌شود. برای اینکه فرایند لیزر انجام شود، قطعاً نیاز به دستگاه‌هایی داریم که بتوانند امواج را به سطح پوست ارسال کرده و آن‌ها را به عمقی‌ترین بخش‌ها؛ یعنی فولیکول‌های مو برسانند.

شاید بتوان گفت بهترین دستگاه برای لیزر مو‌های زائد، دستگاه لیزر تیتانیوم است. با استفاده از این دستگاه می‌توانید لیزری بدون درد برای تمام مراجعین خود انجام داده و نتایجی قطعی در آن‌ها ایجاد نمایید.

در مطلبی که گذشت، سعی کردیم نکاتی را در ارتباط با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم برای شما بیان کنیم. با رعایت این نکات ساده می‌توانید خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

3.5/5 - (10 امتیاز)
به بالای صفحه بردن